پاری سن ژرمن آماده قطعی کردن قرارداد ایکاردی

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، باشگاه پاری سن ژرمن در نظر دارد قرارداد مهاجم آرژانتینی اش را قطعی کند.

پاری سن ژرمن آماده قطعی کردن قرارداد ایکاردی

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، مائورو ایکاردی که در تابستان اخیر پس از به اختلاف خوردن با مدیران باشگاه اینتر، در آخرین روز نقل وانتقالات تابستانی به طور قرضی به پاری سن ژرمن پیوست، شروع خوبی در این تیم داشته و در 15 بازی پیروز به ثمر رساندن 12 گل برای پاریسی ها شده است. همین عملکرد خوب سبب شده تا مدیران این باشگاه فرانسوی نسبت به قطعی کردن قرارداد این مهاجم آرژانتینی دست به کار شوند.

بر اساس گزارش نشریه ایتالیایی توتو اسپورت، پاری سن ژرمن آماده قطعی کردن قرارداد ایکاردی در ازای 70 میلیون یورو در پنجره نقل وانتقالات زمستانی است. مدیران پاری سن ژرمن که معتقدند ادینسون کاوانی به خاتمه دوران حضورش در این تیم نزدیک شده و خطر از دست دادن کیلیان امباپه و نیمار که به ترتیب مورد توجه رئال مادرید و بارسلونا قرار دارند را حس می نمایند، تمرکز خود را روی قطعی کردن قرارداد ایکاردی گذاشته اند. دستمزد سالیانه ایکاردی در پاری سن ژرمن 10 میلیون یورو است که تقریباً دو برابر رقمی (5.5 میلیون یورو) است که از اینتر دریافت می کرد.

وندا نارا، همسر و مدیر برنامه های این مهاجم آرژانتینی اما معتقد است؛ عملکرد خوب ایکاردی در فصل جاری، پیشنهادهای بیشتری از جمله رئال مادرید و یوونتوس را برای این بازیکن به همراه خواهد داشت، برای همین پیش از شروع مذاکرات با پاری سن ژرمن ترجیح می دهد اوضاع را به خوبی آنالیز کند.

یوونتوس از مدت ها پیش شرایط ایکاردی 26 ساله را زیرنظر دارد و حتی در تابستان اخیر حاضر به معاضه پائولو دیبالا با مهاجم آرژانتینی اینتر بود اما دیبالا تن به این انتقال نداد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پاری سن ژرمن آماده قطعی کردن قرارداد ایکاردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاری سن ژرمن آماده قطعی کردن قرارداد ایکاردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید