6 کشته و 22 زخمی در انفجار خودروی بمبگذاری شده در کاظمین عراق

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، خبرنگاران: منابع امینتی عراقی از کشته و زخمی شدن شماری در کاظمین در بغداد و زخمی شدن دو نظامی عراقی در استان الانبار و نیز کشته و زخمی شدن هشت نفر در اثر انفجار خودروی بمبگذاری شده در داخل ساختمان یک شبکه تلویزیونی خبر دادند.

6 کشته و 22 زخمی در انفجار خودروی بمبگذاری شده در کاظمین عراق

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خاتون شرقی به نقل از پایگاه المدی پرس، یک منبع وابسته به وزارت کشور عراق خاطرنشان کرد: بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در در نزدیکی بیمارستانی در کاظمین در شمال بغداد 6 نفر کشته و 22 نفر دیگر زخمی شدند.

منابع امنیتی عراقی همچنین افزودند: در اثر انفجار بمب در منطقه العلاوی در مرکز بغداد یک نفر کشته و پنج نفر دیگر زخمی شدند.در اثر انفجار خودروی دیگر که فاصله نزدیک به محل انفجار نخست رخ داد پنج نفر کشته و هفده نفر دیگر زخمی شدند.

یک منبع وابسته به وزارت کشور عراق خاطرنشان کرد: در اثر انفجار بمب در منطقه باب المعظم در خیابان شیخ عمر در مرکز بغداد که صبح امروز منفجر شد سه نفر کشته و 14 نفر دیگر زخمی شدند.

یک منبع امنیتی وابسته به وزارت کشور همچنین از انفجار خودروی بمب گذاری شده ای در داخل ساختمان شبکه تلویزیونی العهد در شرق بغداد و کشته و زخمی شدن هشت نفر در اثر آن خبر دادند.

منابع امنیتی عراقی در استان الانبار بیان کردند: در اثر انفجار بمب در جهت یک گشتی ارتش عراق در جنوب فلوجه در 62 کیلومتری غرب بغداد دو نظامی عراقی زخمی شدند.

منبع: تسنیم

به "6 کشته و 22 زخمی در انفجار خودروی بمبگذاری شده در کاظمین عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 کشته و 22 زخمی در انفجار خودروی بمبگذاری شده در کاظمین عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید