کووید 19 جان بیش از 150 یزدی را گرفت، دور جدید دید و بازدید ها کادر درمان را نگران نموده است

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: آمار فوتی های کرونا ویروس در یزد از 150 نفر گذشت.

کووید 19 جان بیش از 150 یزدی را گرفت، دور جدید دید و بازدید ها کادر درمان را نگران نموده است

محمد نوری شادکام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در گفت و گو با خبرنگار از ، با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کرونا ویروس در استان، گفت: دور جدید دید و بازدید خانواده های یزدی کادر درمان را نگران کرد و آمار فوتی ها را افزایش داد.

او اضافه نمود: خانواده های یزدی بعد از روز طبیعت با حضور در خیابان ها و مراکز خرید باعث رشد کرونا ویروس در استان شده اند.

نوری شادکام تاکید نمود: مردم اگر همکاری نکنند این بیماری منحوس همچنان بلای جان کارد درمان و دیگر شهروندان است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به اینکه روزهای گذشته مردم همکاری خوبی با کادر درمان داشتند ،گفت: تنها با رعایت نکات بهداشتی و عمل به توصیه های وزارت بهداشت ، با در خانه ماندن و لغو دید و بازدیدها کرونا را می توان شکست داد.

نوری شادکام با اشاره به اینکه نودو دونفر از مبتلایان به این بیمای در آی سی یو بستری هستند، ادامه داد: خانواده ها نه مهمانی بگیرند و نه مهمانی بروند چرا که آمارفوتی ها بر اثر کرونا ویروس رو به افزایش است و این آمار نسبت به جمعیت، آمار زیادی است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد توضیح داد: انتقال این بیماری خیلی سریع است به طوری که تا به امروز یک صدو پنجاه و پنج نفر در استان بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.

ی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کووید 19 جان بیش از 150 یزدی را گرفت، دور جدید دید و بازدید ها کادر درمان را نگران نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کووید 19 جان بیش از 150 یزدی را گرفت، دور جدید دید و بازدید ها کادر درمان را نگران نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید