کدام بازیکن اینتر توئیت گرفته شدن بازوبند کاپیتانی ایکاردی را پسندید؟

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، در میان بازیکنان تیم فوتبال اینتر یکی از آنها خیلی زود از خبر حاکی از تغییر کاپیتان این تیم استقبال کرد.

کدام بازیکن اینتر توئیت گرفته شدن بازوبند کاپیتانی ایکاردی را پسندید؟

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، باشگاه اینتر امروز (چهارشنبه) با انتشار یک توئیت از دریافت بازوبند کاپیتانی این تیم از مائورو ایکاردی و تحویل آن به سمیر هندانوویچ اطلاع داد.

گویا دلیل این اتفاق موانعی است که مهاجم آرژانتینی نراتزوری بر سر راه تمدید قراردادش با اینتر قرار داده است چرا که اخیراً اعلام شد او خواستار حقوقی شده که باشگاه حاضر به پرداخت آن نیست.

به هر حال اینتر بازوبند کاپیتانی را از بازیکن شماره 9 گرفته و آن را به سنگربان اسلونیایی خود سپرده است، تصمیمی که مورد استقبال مارسلو بروزوویچ، هافبک صرب این تیم نیز واقع شده است.

بروزوویچ پس از انتشار توئیت تغییر کاپیتان اینتر یکی از اولین نفراتی بود که آن را پسندید (لایک کرد) و موضع خود را در قبال صلاحیت ایکاردی برای فرماندهی این تیم معین کرد.

او نه تنها این پیغام، بلکه دو پیغام دیگری که در ارتباط با این موضوع بوده اند را در فضای مجازی پسندیده است. معین نیست که رضایت بروزوویچ از این تصمیم باشگاه، گرفته شدن بازوبند از ایکاردی بوده یا سپرده شدن آن به هندانوویچ.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کدام بازیکن اینتر توئیت گرفته شدن بازوبند کاپیتانی ایکاردی را پسندید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام بازیکن اینتر توئیت گرفته شدن بازوبند کاپیتانی ایکاردی را پسندید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید