چند درصد مردم تهران به برج میلاد رفته اند؟

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، نتایج یک نظرسنجی حاکی از آن است که 38.7 درصد ساکنان شهر تهران هنوز از برج میلاد بازدید نداشته اند.

چند درصد مردم تهران به برج میلاد رفته اند؟

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، نتایج نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) نشان می دهد 38.7 درصد ساکنان شهر تهران هنوز از برج میلاد بازدید نداشته اند. طبق یافته ها، بیش از نیمی از افراد بالای 50 سال هنوز از برج میلاد بازدید نکرده اند.

به تفکیک گروه های سنی می توان گفت 31.2 درصد از جوانان 29-18 سال، 33.8 درصد افراد 49-30 سال 57.1 درصد از افراد بالای 50 سال هنوز از برج میلاد بازدید نکرده اند.

براساس نتایج این نظرسنجی که در شهریور ماه 1398 انجام شده است، حدود 70 درصد از افرادی که هنوز از برج میلاد بازدید نداشته اند تمایل به بازدید از این برج دارند. این میزان بین زنان و جوانان 29-18 سال بیش از سایر افراد است.

دلفیناریوم محبوب ترین بخش مجموعه برج میلاد

در این نظرسنجی درباره جذابترین قسمت مجموعه برج میلاد سوال شد که بیشتر پاسخ دهندگان دلفیناریوم این مجموعه را جذابترین قسمت عنوان کردند. پاسخگویان به ترتیب دلفیناریوم، سکوی دید باز، گنبد آسمان و رستوران گردان را جذاب ترین بخش های این مجموعه اعلام کردند.

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، پیش از این نیز مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در شهریور 1398 از طریق مصاحبه تلفنی از دو هزار نفر از شهروندان بالای 18 سال شهر تهران که به صورت تصادفی انتخاب شده بودند، پرسیده بود آیا آنها تا به امروز از برج میلاد تهران بازدید کرده اند یا خیر؟

طبق اطلاعات منتشر شده قبلی تقریباً 61 درصد از شهروندان تهرانی اینگونه اعلام کرده بودند که حداقل یک بار از برج میلاد بازدید داشته اند که 48.8 درصد آن زنان و 51.2 را مردان تشکیل می دهند.

همچنین حدود نیمی از افرادی که از برج میلاد بازدید کرده اند 30-49 سال، 32.7 درصد 18-29 سال و 17 درصد بازدید کنندگان بیش از 50 سال سن داشته اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چند درصد مردم تهران به برج میلاد رفته اند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند درصد مردم تهران به برج میلاد رفته اند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید