چطور یک بازیکن جرات می نماید برای طرفدار خط و نشان بکشد؟

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، ناصر ابراهیمی در تبادل نظر با خبرنگاران، در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال باشگاهی کشور و صعود سرخپوشان به فینال گفت: از لحاظ فنی تقریباً دیدار متعادلی دیدیم. پرسپولیس سعی داشت با استفاده از قدرت هافبک های خود توپ های سالم را به مهاجمان برساند. بازیکنان سپاهان هم با سیستم همیشگی خود که سانتر از جناحین بود می خواستند به دروازه حریف برسند.

چطور یک بازیکن جرات می نماید برای طرفدار خط و نشان بکشد؟

وی درباره حاشیه های به وجود آمده در این دیدار بین بازیکنان وطرفداران دو تیم اذعان داشت: فوتبال سال جاری خیلی پرحاشیه بود. تمام تیم ها وقتی داور سوت می زند به او حمله ور می شوند. صحنه های زشتی که باعث می گردد حتی دلمان نیاید فوتبال را از تلویزیون ببینیم. متأسفانه رفتارها بسیار پراشتباه است. تا به حال به یادم نمی آید این نوع برخوردها را جایی دیده باشم.

کارشناس فوتبال ایران اضافه کرد: مربی وقتی اعتراض می نماید بازیکنش تهییج می گردد. ما قبل از هر بازی برای بازیکن شرط می گذاشتیم اگر اخطار و اخراج بی جهت بگیری من تو را بیرون می کشم. این حجم از اعتراضات را درک نمی کنم. باید مربی بتواند بازیکنش را آرام کند.

وی با ادامه انتقاد از اینگونه رفتارها توضیح داد: بازیکنان سپاهان و پرسپولیس چه کاره هستند که سینه به سینه داور می ایستند. کسی نیست به آنها بگوید بازیکن بمان! همین اتفاق می تواند یک مربی و تیم را خراب کند.

ابراهیمی با اشاره به آغاز درگیری بین طرفداران دو تیم تاکید نمود: اتفاقاتی که در سپاهان رخ داد به بازی برگشت دو تیم در لیگ برتر که در تهران برگزار گردید مربوط شد. من متوجه نمی شوم بازیکن خودش را در چه حدی می بیند که برای حضور طرفدار معین تکلیف می نماید. چرا باید بگوید اگر طرفدار از تهران بیاید جانش بر عهده خودش است.

وی درباره رفتار طرفداران در ورزشگاه های فوتبال گفت: زمانی می گفتیم بهترین تماشاچیان را داریم اما حالا به هیچ وجه اینطور نیست. اخلاق در فوتبال مدت ها مرده است و به هر قیمتی آقایان حاضرند تیم هایشان نتیجه بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "چطور یک بازیکن جرات می نماید برای طرفدار خط و نشان بکشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چطور یک بازیکن جرات می نماید برای طرفدار خط و نشان بکشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید