چشم استقلال به درآمد لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، لیگ قهرمانان آسیا نه فقط از بعد فنی بلکه از لحاظ اقتصادی نیز فرصت مناسبی برای استقلالی ها است تا از بارسنگین بدهی های ماه های اخیر خود بکاهند و حقوق بازیکنان را هم بپردازند.

چشم استقلال به درآمد لیگ قهرمانان آسیا

لیگ قهرمانان منبع درآمد استقلال

حواله هایی که باشگاه استقلال دراختیاربازیکنان وکادرفنی اش قرارداده بود، سرانجام نقد شد تا دغدغه بزرگ بازیکنان درآستانه آغاز سال جدید شمسی تا حدودزیادی کاهش یابد وبخش اعظمی ازنارضایتی ها فروکش کند. باشگاه استقلال اما همچنان درپرداخت های خود به بازیکنان نسبت به تعهداتی که داده، عقب است و باید در کمتر از3 ماهی که تا سرانجام لیگ باقی مانده، بدهی خود به بازیکنان را پرداخت کند. واقعیت این است که باشگاه استقلال درفصل جاری به دلیل رفت وآمد های زیاد بازیکنان هزینه های بیشتری را متحمل شد.

بعد ازاینکه الحاجی گرو ونویمایرنیز استقلال را ترک کردند، مسائل اقتصادی استقلال بیشترشد وحتی مدیران باشگاه استقلال ناچاربه دریافت وام 10میلیاردی ازیکی ازبانک ها هم شدند. لیگ قهرمانان آسیا اما فرصت ایده الی برای باشگاه استقلال است تا بدهی های خود به بازیکنان را پرداخت کند و بخش اعظمی ازدیون خود را پرداخت کند. فصل پیش پرسپولیس به دلیل حضورتا فینال رقابت های آسیایی مبلغی بیش از60میلیاردتومان درآمد کسب کرد.

عدد قابل توجهی که برای تامین هزنیه های یک فصل این باشگاه کفایت می نماید ودست مدیران این باشگاه را بازمی گذارد تا به راحتی حقوق بازیکنان را پرداخت نمایند، بازیکنان جدید به خدمت بگیرند و هزینه های جانبی را هم تامین نمایند. بدون شک اگراستقلال هم دررقابت های فصل جاری به موفقیت برسد مبالغ قابل توجهی به جیب خواهد زد. البته اگرباشگاه استقلال به دنبال درآمد آسیایی است باید طوری جلو برود که دررقابت های آسیایی ازگروه صعود کند ودرمراحل بعدی نیز به موفقیت برسد.

گرچه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تمام بازی ها حتی درمرحله مقدماتی نیز پاداش مشخص نموده است اما صعود به مراحل بالا به خصوص نیمه نهایی و نهایی سود قابل توجهی برای تیم ها به همراه دارد وباشگاه استقلال نیز اگر به دنبال درآمد های قابل توجه درلیگ قهرمانان آسیا است باید صعود به مراحل بالا را دردستورکارخودش قراردهد.

10-390

منبع: ایران ورزشی

به "چشم استقلال به درآمد لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشم استقلال به درآمد لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید