پیروانی: یک چهارم شخصیتی که به تیم ملی دادند به تیم امید بدهند این تیم هم المپیکی می گردد، به من هم قول همکاری دادند!

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، غلامحسین پیروانی، سرمربی سابق تیم فوتبال امید کشورمان معتقد است که برای موفقیت این تیم و بالارفتن شانس صعودش به المپیک احتیاج به توجه وجود دارد.

پیروانی: یک چهارم شخصیتی که به تیم ملی دادند به تیم امید بدهند این تیم هم المپیکی می گردد، به من هم قول همکاری دادند!

غلامحسین پیروانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ خاتون شرقی در خصوص عدم تعامل بعضی باشگاه ها با تیم امید در جهت صعود به المپیک 2020 توکیو گفت: زمانی هم که ما می خواستیم به المپیک برویم و تیم امید را تشکیل دادیم، شرایط همین گونه بود. آن موقع آقایان تاج و کفاشیان در فدراسیون فوتبال بودند و قول دادند باشگاه ها همکاری نمایند، اما متأسفانه هر بار 24 نفر را انتخاب می کردیم که فقط هشت تا 10 نفر به تمرینات می آمدند.

وی اضافه نمود: همواره این صحبت وجود داشت و می گفتند ما بذری نمی کاریم که درو کنیم، اما هیچ وقت یاری نکردند. به جز محمد مایلی کهن که همواره کریم انصاری فرد را در اختیار تیم امید می گذاشت، هیچ کدام از مربیان همکاری همیشگی با ما نداشتند. آن موقعی هم که می خواستیم برای مسابقات اعزام شویم، از من پرسیدند فکر می کنید چه نتیجه ای بگیریم؟ و من پاسخ دادم اگر هشتم هم شویم، برنده هستیم.، پرسیدند چرا هشتم؟، گفتم چون بذری نکاشته ایم که درو کنیم.

سرمربی سابق تیم فوتبال امید کشورمان توضیح داد: باید همان شخصیتی که به تیم ملی بزرگسالان دادند، به تیم امید هم بدهند. آیا فدراسیون با تیم ملی بزرگسالان هم این طور برخورد می کرد یا باشگاه ها جرأت داشتند به کارلوس کی روش بازیکن ندهند؟ اگر کسی با تیم امید همکاری نکند، این تیم هیچ نتیجه ای نمی گیرد. دل من برای حمید استیلی، سهراب بختیاری زاده، رضا شاهرودی و زلاتکو کرانچار می سوزد. اگر زمین خوب شخم نخورد، بذر خوب کاشته نگردد و خوب آن را آبیاری ننمایند، انتظار درو کردن چه چیزی را داریم؟ این از کرم خدا هم دور است که در چنین زمینی بخواهیم چیزی درو کنیم، در حالی که دیگران زحمت کشیده اند.

پیروانی با بیان این ضرب المثل که به عمل کار برآید، به سخندانی نیست، یادآور شد: در همکاری نکردن باشگاه ها با تیم امید چه کسی کم کاری نموده است؟ چرا فدراسیون با این موارد برخورد نمی نماید؟ باشگاه ها هم حق دارند، اما آیا وظیفه فدراسیون نیست این موضوع را حل نماید؟ باید با کدخدامنشی و تعامل این موضوع حل گردد و اگر همکاری ننمایند، نتیجه ای هم حاصل نمی گردد. من هم برای تیم امید دعا می کنم، اما اگر بستر فراهم نگردد، موفقیتی به وجود نمی آید. حتی اگر یک چهارم شخصیتی که به تیم ملی بزرگسالان دادند، به تیم امید بدهند، شک ندارم این تیم به المپیک صعود می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پیروانی: یک چهارم شخصیتی که به تیم ملی دادند به تیم امید بدهند این تیم هم المپیکی می گردد، به من هم قول همکاری دادند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: یک چهارم شخصیتی که به تیم ملی دادند به تیم امید بدهند این تیم هم المپیکی می گردد، به من هم قول همکاری دادند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید