واکنش تند باشگاه استقلال به اظهارات انصاری فرد؛ پرسپولیس باید به لیگ آزادگان سقوط می کرد!

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، مدیر رسانه ای تیم فوتبال استقلال به اظهارات محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس واکنش نشان داد.

واکنش تند باشگاه استقلال به اظهارات انصاری فرد؛ پرسپولیس باید به لیگ آزادگان سقوط می کرد!

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی و به نقل از باشگاه استقلال، محمد نوری فر مدیر رسانه ای تیم استقلال گفت: اظهار نظر علیه باشگاه استقلال به شغل دوم مدیریت باشگاه رقیب (نزدیک به شغل اول) تبدیل شده است، تاکتیکی که مدیریت، سرمربی و حامیان تیم رقیب از ابتدای فصل اتخاذ نموده اند تا نام باشگاه شان را از آن پسوند حمایت های خاص دور نمایند.

وی اضافه نمود: این قابل انکار نیست که هر دو باشگاه پرطرفدار پایتخت تحت نظر دولت هستند و از تیم های دولتی حمایت هایی می گردد که در خصوص سایر تیم های ثروتمند و قدرتمند هم وجود دارد، اما تفاوت فاحشی است بین تیمی که به خاطر یک تخلف آشکار حالا باید در لیگ آزادگان حضور پیدا می کرد و تمامی بازی هایش سه بر صفر می شد با باشگاهی که در روز صدرنشینی، ناگهان مدیرعامل، سرمربی، دستیاران و سرپرستش را از دست می دهد.

مدیر رسانه ای تیم استقلال توضیح داد: به نظر می رسد مدیریت باشگاه رقیب بیش از آنکه به وظایف مدیریتی خود علاقه داشته باشد، ترجیح می دهد در قامت رئیس کانون طرفداران ظاهر گردد و چیزی بگوید که لایک و فالوئر بیشتری برایش به دنبال داشته باشد. این راه های میان بر برای کسب محبوبیت، بی تردید در شأن مدیریت یک باشگاه پرطرفدار نیست. فوتبال ما در آشفته بازار شبکه های اجتماعی آنقدر باید یاد گرفته باشد که تسلیم کُری های هواداری و کل کل های اینستاگرامی نگردد. با مالک مشترک، اسپانسر مشترک، ورزشگاه مشترک و حتی شعارهای کپی پیست شده، از چه تفاوت و تفاخری می گویید؟

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به لغو ملاقات پرسپولیس نساجی در روز مسابقه به لغو بازی استقلال و سپاهان در جام حذفی سه روز پیش از آغاز بازی اعتراض نموده بود.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش تند باشگاه استقلال به اظهارات انصاری فرد؛ پرسپولیس باید به لیگ آزادگان سقوط می کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند باشگاه استقلال به اظهارات انصاری فرد؛ پرسپولیس باید به لیگ آزادگان سقوط می کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید