مربی پدیده: برای کسی نوشابه باز نمی کنم

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، مربی تیم فوتبال پدیده می گوید یحیی گل محمدی به نا حق در بازی با استقلال خوزستان اخرا ج شده است.

مربی پدیده: برای کسی نوشابه باز نمی کنم

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، در پی اخراج یحیی گل محمدی در بازی اخیر پدیده و غیبت این مربی روی نیمکت تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، ساکت الهامی، دستیار او در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان گفت: فردا بازی سختی مقابل صنعت نفت آبادان داریم. نتایج گویای کیفیت این تیم نیست و باید در صندلی بهتری قرار می گرفتند. بازیکنان خوبی در این تیم بازی می نمایند و کادرفنی توانمندی دارد. به نظرم بدشانسی گریبان این تیم را گرفته است.

مربی پدیده یادآور شد: تیم ما در شرایط خوبی واقع شده است. بعد از بازی با استقلال خوزستان آماده برگزاری یک بازی خوب و با برنامه و توأم با نتیجه و رضایت تماشاگران برای صنعت نفت برگزار کنیم.

او درباره محرومان تیمش گفت: محروم ما یحیی گل محمدی است. همه فوتبال ایران می توانند درباره حجب و حیا و اخلاق او صحبت نمایند. او با یک اعتراض به حق نسبت به تصمیم داور اخراج شده است. نباید کار به جایی برسد که احساس تبعیض میان بعضی از مربیان ایجاد گردد. اعمال بعضی از مربیان به مراتب بدتر از گل محمدی است. او فرد بسیار آرام و متواضعی است که به خاطر آن اخراج شده و ما فردا در بازی سخت مقابل صنعت نفت او را در اختیار نداریم. فکر می کنم باید یک مقدار در چیدمان داورها و نگرش نسبت به بعضی از داوران باید تعامل و تجدیدنظری به وجود بیاید.

ساکت الهامی تاکید نمود: من باری کسی نوشابه باز نمی کنم اما همه شناخت دارند که او اخلاق مدار است و فردا به نا حق در بازی فردا مقابل صنعت نفت حضور دارد. فردا بازیکن غایبی نداریم. چند بازیکن مصدومیت جزئی دارند که تا فردا رفع می گردد و بازی خوبی مقابل صنعت نفت برگزار می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مربی پدیده: برای کسی نوشابه باز نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی پدیده: برای کسی نوشابه باز نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید