شلیک 7 فروند موشک زلزال 1 ارتش یمن به مواضع مزدوران عربستان

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، بر اثر شلیک موشک های زلزال یک ارتش و کمیته های مردمی یمن به مواضع مزدوران عربستان شمار زیادی از آنها کشته و زخمی شدند.

شلیک 7 فروند موشک زلزال 1 ارتش یمن به مواضع مزدوران عربستان

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خاتون شرقی، به نقل از المسیره، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در پاسخ به ادامه تجاوز عربستان به این کشور با 7 فروند موشک زلزال 1 مراکز تجمع مزدوران ارتش سعودی در اطراف گذرگاه علب در عسیر را هدف قرار دادند.

یک منبع نظامی گفت که بر اثر این حملات موشکی شمار زیادی از مزدوران ارتش سعودی کشته و زخمی و خسارت های زیادی به آنها وارد شده است.

از سوی دیگر یگان تک تیراندازان ارتش و کمیته های مردمی یمن پیروز شدند 5 مزدور ائتلاف متجاوز سعودی را در جنوب حیران در استان حجه به هلاکت برسانند.

نیروهای یمنی امروز پیشروی های مزدوران ارتش سعودی در اطراف کوه الدود در جیزان را که چهار ساعت به طول انجامید متوقف نموده و خسارت های سنگینی به آنها وارد ساختند.

نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن همچنین کوشش مزدوران ارتش سعودی برای پیشروی در اطراف السدیس در نجران را ناکام گذاشته و خسارت هایی به آنها وارد کردند.

عربستان سعودی از ششم فروردین 94 با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست های خود و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود شروع نموده است که این حملات هیچ نتیجه ای به جز قربانی شدن میلیون ها انسان بیگناه و ویران شدن زیرساخت های حیاتی یمن نداشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شلیک 7 فروند موشک زلزال 1 ارتش یمن به مواضع مزدوران عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلیک 7 فروند موشک زلزال 1 ارتش یمن به مواضع مزدوران عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید