سوال عجیب ترامپ از جانسون حاشیه ساز شد!

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، فارس نوشت:دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که با سؤالات عجیب و غریب خود، دنیا را به حیرت واداشته است، اینبار درباره موقعیت جغرافیایی انگلستان، نخست وزیر بریتانیا را به حیرت درآورد و از او پرسید: انگلستان کجاست؟

سوال عجیب ترامپ از جانسون حاشیه ساز شد!

روزنامه انگلیسی دیلی میل گزارش کرد، گرچه ترامپ به مدح و ستایش بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس پرداخت اما روابط رئیس جمهور گیج آمریکا با بریتانیا با مطرح کردن سؤال وی مبنی بر اینکه انگلستان در کجا واقع شده است؟، یک حالت عجیب و غریب به خود گرفت.

این گزارش ادامه داد، ترامپ که قبل از بحث درباره بریتانیا دچار دردسر شده بود، پرسید: چه اتفاقی برای انگلستان افتاده است؟ و مدعی شد که آنها (انگلیسی ها) دیگر زیاد از انگلستان استفاده نمی نمایند.

ترامپ در سخنرانی خود در انتها نشست گروه 7 در بیاریتز فرانسه توضیح داد که در حین دیدار با جانسون درباره جغرافیای انگلستان، سؤال نموده است.

رئیس جمهور آمریکا گفت: من از بوریس پرسیدم: انگلستان کجاست؟ چه بر سر انگلستان آمده است؟ آنها دیگر خیلی از آن استفاده نمی نمایند.

دیلی میل ادامه داد، به هرحال، ترامپ تنها فردی نیست که با اصطلاحات همپوشانی در جدال هستند به طوریکه مردم آمریکا بعضی اوقات در شرایطی، از واژه، انگلستان استفاده می نمایند و این در حالی است که مردم انگلیس از چنین واژه ای استفاده نمی نمایند.

با اینحال، ترامپ هیچ گونه شواهدی در راستای اثبات ادعای خود مبنی بر اینکه واژه انگلستان دیگر چندان مورد استفاده قرار نمی گیرد، ارائه نکرد.

بیش از دو سال از حضور دونالد ترامپ در کاخ سفید می گذرد و مشاهده رفتارها و اظهارات نامتعارف به امری متداول بدل شده است و در یکی از این اظهارات عجیب رئیس جمهور آمریکا در مراسمی برای رونمایی از طرح دولتش جهت مبارزه با بیماری های کلیوی، کلیه را بخشی از قلب توصیف کرد.

رئیس جمهور آمریکا شنبه هفته جاری با جانسون برای اولین بار از زمانیکه بعنوان نخست وزیر انگلیس برگزیده شده است، در بیاریتز فرانسه دیدار کرد و از او بعنوان فرد مناسب برای رسیدگی به مسئله برگزیت یاد کرد.

23311

منبع: خبرآنلاین

به "سوال عجیب ترامپ از جانسون حاشیه ساز شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوال عجیب ترامپ از جانسون حاشیه ساز شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید