سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش به مجلس معرفی گردید

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، مسعود سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان به مجلس معرفی گردید.

سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش به مجلس معرفی گردید

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، پس از این که محمود گودرزی از وزارت ورزش و جوانان استعفا کرد، مسعود سلطانی فر از سوی رییس جمهور به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی معرفی گردید.

سلطانی فر رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، عضو غیرموظف هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش، عضو سابق فراکسیون اصلاح طلبان چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران و از اعضای حزب اعتماد ملی است.

او معاون اسبق سازمان ترتیب بدنی و قائم مقام مصطفی هاشمی طبا به مدت دو سال (در سال های 1374 و 1375) بوده و همزمان معاونت اداری و اقتصادی این سازمان بوده است.

سلطانی فر همچنین عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز بوده است.

او تحصیل نموده رشته علوم سیاسی است و سابقه همکاری با حسن روحانی به عنوان مسئول کمیته ورزش در زمان انتخابات را دارد. سلطانی فر به عنوان نماینده مردم تهران در شورای شهر نیز انتخاب شده بود که پس از رفتن به میراث فرهنگی از شورای شهر تهران استعفا کرد.

سلطانی فر پیش از این نیز در آغاز کار دولت تدبیر و امید به عنوان یکی از گزینه های وزارت ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی معرفی گردید، که در آن موقع سه وزیر پیشنهادی از جمله او نتوانستند از مجلس دوره قبل رای اعتماد بگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش به مجلس معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش به مجلس معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید