رمان های پرفروش ، غلبه تا-نهیسی کوتس بر کینگ و اتوود

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، فهرست جدید پرفروش های داستانی نشریه نیویورک تایمز درحالی اعلام شد که تا-نهیسی کوتس با کنار زدن استفن کینگ و مارگارت اتوود در صدر فهرست نهاده شد.

رمان های پرفروش ، غلبه تا-نهیسی کوتس بر کینگ و اتوود

به گزارش ایسنا، رمان رقصنده آب نوشته تا-نهیسی کوتس در اولین هفته حضور خود در فهرست پرفروش های داستانی بخش جلد سخت (Hard Cover) در صندلی اول نهاده شد. رمان رقصنده آب درباره مردی با استعدادهای ویژه است که در جنگ میان بردگان و بردگی گیر افتاده است.

رمان موسسه نوشته استفن کینگ نیز پس از گذشت سه هفته در صندلی دوم نهاده شد. این اثر هفته گذشته پس از کنار زدن رمان وصیت ها پیروز شده بود در صدر فهرست قرار بگیرد. کینگ در رمان موسسه، داستان بچه هایی با مهارت های ویژه را روایت می نماید که پس از ربوده شدن به یک موسسه مخوف منتقل شدند.

استفن کینگ که برنده جایزه های متعدد ادبی است، خالق بیش از 200 اثر ادبی در ژانرهای وحشت و خیال پردازی است. آثار او تاکنون بارها مورد اقتباس سینمایی نهاده شده اند. فیلم سینمایی آن از رمانی با همین نام از نوشته های کینگ ساخته شده است.

وصیت ها نوشته مارگارت اتوود نیز که در هفته اول انتشارتش با استقبال قابل توجهی روبرو شده بود در سومین هفته از حضور خود در فهرست پرفروش های داستانی این نشریه، در صندلی سوم نهاده شد. درباره رمان وصیت ها که دنباله ای بر رمان سرگذشت ندیمه است آمده: همزمان با پدیدار شدن نشانه هایی از فروپاشی گیلیاد ، رازهای قدیمی سه زن را گرد هم می آورد. رمان وصیت ها پیش از چاپ به عنوان نامزد دو جایزه ادبی بوکر و گیلر معرفی شده بود.

مامور مرگبار نوشته کایل میلز نیز در اولین هفته حضورش در فهرست رمان های پرفروش این نشریه در صندلی چهارم نهاده شد.

همچنین جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند نوشته دلیا اوئنز پس از گذشت 56 هفته حضور در این فهرست در صندلی پنجم به چشم می خورد. این رمان برای هفته های متوالی در صدر فهرست نهاده شده بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "رمان های پرفروش ، غلبه تا-نهیسی کوتس بر کینگ و اتوود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمان های پرفروش ، غلبه تا-نهیسی کوتس بر کینگ و اتوود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید