درخشان: برخی ها برای قهرمان نشدن پرسپولیس کوشش می نمایند

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، سرمربی پیشین پرسپولیس می گوید که بعضی برای قهرمان نشدن سرخپوشان کوشش می نمایند و به همین دلیل با ادامه یافتن لیگ برتر مخالف هستند.

درخشان: برخی ها برای قهرمان نشدن پرسپولیس کوشش می نمایند

حمید درخشان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ خاتون شرقی، در خصوص شرایط مبهم مسابقات فصل جاری لیگ برتر فوتبال و اینکه برخی معتقدند اگر بازی ها نیمه کاره بماند نباید قهرمان را معرفی نمایند، گفت: نباید در این زمینه خیلی ساده فکر کنیم یا حرف بزنیم. فدراسیون برای فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا باید نماینده های ایران را به AFC معرفی کند و این معرفی بر اساس شکل جدول تا سرانجام هفته بیست ویکم یا سرانجام نیم فصل اول خواهد بود. در هر دو حالت پرسپولیس صدرنشین بوده و اگر نماینده های ایران به AFC معرفی شوند باید بر اساس چیدمان جدول باشد.

وی ادامه داد: وقتی پرسپولیس به عنوان یکی از نماینده های ایران به AFC معرفی گردد، این معرفی بر اساس صندلی این تیم خواهد بود. حتی اگر قرار باشد قهرمان فصل گذشته را هم ملاک قرار دهند، باز هم پرسپولیس قهرمان شده است. فدراسیون می تواند برای تصمیم گیری در خصوص سرنوشت لیگ از AFC هم استعلام یا یاری بگیرد و این موضوع چندان پیچیده نیست.

سرمربی پیشین پرسپولیس یادآور شد: برخی ها برای قهرمان نشدن پرسپولیس کوشش می نمایند و موافق ادامه یافتن بازی ها نیستند ولی هر چیزی منطق خاص خودش را دارد. پرسپولیس دوست دارد بازی کند و در زمین قهرمان گردد ولی اگر بازی ها لغو شد طبیعتا باید تیم قهرمان و تیم هایی که سهمیه آسیا گرفتند را به AFC معرفی کنیم.

درخشان در خصوص مسائل مدیریتی پرسپولیس مطرح نمود: پرسپولیس بابت گذشته مسائل اقتصادی و بدهی فراوانی دارد. حالا هم یک عده آمده اند و کوشش می نمایند تا مسائل رفع گردد، باید به مدیران پرسپولیس فرصت داد تا مسائل را به حداقل برسانند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درخشان: برخی ها برای قهرمان نشدن پرسپولیس کوشش می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: برخی ها برای قهرمان نشدن پرسپولیس کوشش می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید