خطیب: چطور نفت مسجد سلیمان پول دارد، اما ما نداریم؟ ، دریافت پارس جنوبی از مردم جم بی انصافی است

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره حواشی اخیری که در این تیم به دلیل مسائل مالی به وجودآمده، واکنش نشان داد.

خطیب: چطور نفت مسجد سلیمان پول دارد، اما ما نداریم؟ ، دریافت پارس جنوبی از مردم جم بی انصافی است

به گزارش ، عبدالرحیم خطیب سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره حواشی اخیری که پیرامون مسائل مالی در این تیم بوجود آمده است، بیان نمود: علی رغم اینکه استان بوشهر پتانسل های خوبی دارد تا به 2 تیم استان کمک بشود و پتروشیمی نیز می تواند حامی مالی خوبی باشد و مسائل مالی این 2 تیم را حل کنند، اما واقعا تا به حال هر کمکی شده است از سوی منطقه ویژه پارس جنوبی بوده است، اما کمک های لازم صورت نگرفته است.

او ادامه داد: من می بینم که در استان خوزستان پول را از جا های دیگری مطالبه می کنند و می گیرند. مثلا تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان به اندازه ما مشکل ندارد، اما چه شده که تیم ما یا در شهرداری بوشهر پول نیست. چرا؟ وقتی امکانات در استان بوشهر وجود دارد، علت وجود مسائل مالی را نمی دانیم.

خطیب افزود: من فکر می کنم که کنندگان استان ما باید بیشتر تلاش کنند تا بتوانیم دریافتی داشته باشیم.

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی درباره دریافت مطالبات این تیم از وزرات نفت، گفت: وزارت نفت، نمی تواند در ورزش حرفه ای پولی را به جایی تزریق کند، اما بالاخره پتروشیمی که می تواند تیم را ساپورت کند، اما این کار را انجام نمی دهند. برخی مواقع یک کمک هایی می کنند و بعد از آن دیگر پولی نمی دهند. فوتبال که در آمدزا نیست. وقتی درآمدی نداریم باید به باشگاه کمک شود. آن هم در استانی که این همه پتانسیل دارد. این موضوع جای بحث دارد و هر 4 کننده ما باید بیشتر همت کنند و پیگیر باشند.

خطیب درمورد معافیت مالیاتی شرکت ها در صورت انجام کمک های ورزشی گفت: تا جایی که من می دانم یک راه حل هایی درست کردند، اما منتظریم تا بدانیم در جلساتی که روز های آینده برگزار می شود، این موضوع به کجا خواهد رسید. موسوی که مدیر عامل منطقه ویژه پارس جنوبی است، استاندار، الماسی کننده جم در مجلس و فرماندار و ... در تلاش هستند تا این موضوع محقق شود تا با تصویب این مصوبه پول را به تیم بیاورند ما هم امیدواریم که دیر نشود.

خطیب درباره صحبت های یکی از اعضای شورای شهر جم که گفته بود احتمال حذف و یا سقوط تیم فوتبال پارس جنوبی به دلیل مسائل مالی وجود دارد، گفت: تیم پارس جنوبی دلخوشی مردم جم است و فوتبال در خون این مردم است و اگر بخواهند این حق را از مردم بگیرند، دور از انصاف است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "خطیب: چطور نفت مسجد سلیمان پول دارد، اما ما نداریم؟ ، دریافت پارس جنوبی از مردم جم بی انصافی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیب: چطور نفت مسجد سلیمان پول دارد، اما ما نداریم؟ ، دریافت پارس جنوبی از مردم جم بی انصافی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید