جزییات اجرای قرارداد مولانا میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و 18 دانشگاه کشور ترکیه

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، براساس قرارداد مولانا در ترم تحصیلی جدید ارتباط میان 18 دانشگاه کشور ترکیه با دانشگاه صنعتی امیرکبیر فراهم شده که جزئیات استفاده متقاضیان از مزایای این ارتباط اعلام شده است.

جزییات اجرای قرارداد مولانا میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و 18 دانشگاه کشور ترکیه

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ خاتون شرقی به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، براساس کوشش های انجام شده در ایجاد ارتباطات گسترده میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه های کشور ترکیه و تبدیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر به هاب ارتباطی با دانشگاه های ترکیه و انعقاد قریب به 90 قرارداد مولانا و اراموس پلاس، هم اکنون برای ترم تحصیلی پیش رو با 18 دانشگاه ترکیه ای قرارداد مولانا فعال شده است.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای حرکت به سمت دانشگاه های نسل سوم، توسعه تعاملات بین المللی را اصلی ترین برنامه خود قرار داده است و بر اساس برنامه راهبردی باید این دانشگاه در سال 1404 جز 100 دانشگاه برتر دنیا قرار گیرد.

در راستای اقدامات بین المللی سازی، این دانشگاه پروژه ویژه ای را برای برقراری ارتباط مؤثر با کشورهای آسیایی و به ویژه کشور ترکیه را در دستور کار خود قرار داده و در چند ماه گذشته با عقد بیش از 90 قرار پیروز تبادل دانشجو تحت عناوین مولانا و اراسموس مثبت توانسته است فرصت های بی نظیری را برای دانشجویان و اساتید خویش فراهم سازد.

هم اکنون برای ترم پیش رو با 18 دانشگاه ترکیه ای قرارداد مولانا فعال شده است. به صورت کلی برنامه مولانا برای دانشجویان ماهیانه 1300 لیر و برای اساتید مبلغی در حدود 5000 لیر در نظر گرفته است.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیش تر با 64545418 و یا abhary.m@aut.ac.ir در ارتباط باشند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "جزییات اجرای قرارداد مولانا میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و 18 دانشگاه کشور ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات اجرای قرارداد مولانا میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و 18 دانشگاه کشور ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید