جدایی دنیزلی از تراکتور، مسولیت فنی بر عهده شیخ لاری دنیزلی و صادقیان در راستا جدایی، صدای پای مربی روس می آید آقای دنیزلی! طرفداران نگران تراکتور هستند

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، باتوجه به فشردگی مسابقات، در حال حاضر تا زمان انتخاب سرمربی جدید، راهنمایی فنی تراکتور به احد شیخ لاری سرپرست تیم تراکتور سپرده شده است.

جدایی دنیزلی از تراکتور، مسولیت فنی بر عهده شیخ لاری دنیزلی و صادقیان در راستا جدایی، صدای پای مربی روس می آید آقای دنیزلی! طرفداران نگران تراکتور هستند

مصطفی دنیزلی پس از توافق با مالک و مدیرعامل باشگاه تراکتور از این تیم جدا شد.

به گزارش روابط عمومی تراکتور، اواخر خرداد ماه سال جاری، مصطفی دنیزلی راهنمایی تیم فوتبال تراکتور را برعهده گرفته بود که این سرمربی توانست تا انتها هفته سیزدهم 18 امتیاز کسب کند.

باتوجه به فشردگی مسابقات، در حال حاضر تا زمان انتخاب سرمربی جدید، راهنمایی فنی تراکتور به احد شیخ لاری سرپرست تیم تراکتور سپرده شده است.

دنیزلی چندی پیش نیز به دلایل مسائل شخصی درخواست جدایی از تراکتور را داده بود.

لازم به ذکر است، احد شیخ لاری دارای مدارک مربیگری لیسانس جامع بین المللی مربیگری حرفه ای از فدارسیون فوتبال انگلستان، گواهی نامه بین المللی مربیگری حرفه ای از فیفا تحت نظر فیلیپ ردون و لیسانس A بین المللی مربیگری حرفه ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا و اروپا هست و طی سال های 79 تا 82 به عنوان دستیار و در فصل 86 - 87 نیز به عنوان سرمربی راهنمایی تراکتور را برعهده داشت. همچنین شیخ لاری از ابتدای فصل جاری به عنوان سرپرست در کنار تراکتور حضور دارد.

--

بیشتر بخوانید:

دنیزلی و صادقیان در جهت جدایی/ صدای پای مربی روس می آید

آقای دنیزلی! طرفداران نگران تراکتور هستند

منبع: عصر ایران

به "جدایی دنیزلی از تراکتور، مسولیت فنی بر عهده شیخ لاری دنیزلی و صادقیان در راستا جدایی، صدای پای مربی روس می آید آقای دنیزلی! طرفداران نگران تراکتور هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی دنیزلی از تراکتور، مسولیت فنی بر عهده شیخ لاری دنیزلی و صادقیان در راستا جدایی، صدای پای مربی روس می آید آقای دنیزلی! طرفداران نگران تراکتور هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید