ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیغام نور از امروز 29 مهر شروع می گردد

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، ثبت نام برای شرکت در بیستمین آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیغام نور از امروز دوشنبه 29 مهر 98 شروع می گردد.

ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیغام نور از امروز 29 مهر شروع می گردد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ خاتون شرقی، ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیغام نور بهمن ماه سال 1398 (نوبت بیستم) از امروز دوشنبه 29 مهر جاری شروع می گردد و این مهلت در روز چهارشنبه هشتم آبان ماه خاتمه می پذیرد؛ بنابراین تمامی داوطلبان متقاضی ثبت نام دارای شرایط عمومی و اختصاصی می توانند در آزمون مذکور ثبت نام نمایند.

داوطلبان می توانند مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعات لازم را بر اساس بند های برنامه نرم افزاری ثبت نام نمایند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون فوق به صورت اینترنتی انجام می گردد، داوطلبان ضروری است از طریق کارت های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن ها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مذکور، نسبت به پرداخت مبلغ 80 هزار تومان به عنوان وجه ثبت نام شرکت در آزمون اقدام نمایند.

لازم به شرح است هزینه ثبت نام به حساب تعیین شده در دانشگاه پیغام نور واریز خواهد شد.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیغام نور بهمن ماه سال 98 (نوبت بیستم) روز آدینه 22 آذر ماه برگزار خواهد شد و داوطلبان ضروری است از روز سه شنبه 19 آذر تا روز پنجشنبه 21 آذر با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیغام نور از امروز 29 مهر شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام آزمون ارشد فراگیر پیغام نور از امروز 29 مهر شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید