تمیزترین ایرلاین های دنیا را بشناسید

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، تصرف صندلی 10 ایرلاین برتر جهان در زمینه پاکیزگی، توسط آسیایی ها

گاهی اوقات، وارد شدن به یک هواپیما حس وارد شدن به یک انجمن خیریه را به شما القا می نماید. بسته های غذایی، فنجان ها و مجله هایی که به دلیل عدم پاکیزگی لمس کردنشان برایتان کابوس است. در واقع، وضعیت عمومی یک هواپیما کاملا به خط هوایی که شما برای پرواز انتخاب می کنید، بستگی دارد. اکنون به نظر شما پاکیزه ترین خط هوایی در جهان کدام است؟

تمیزترین ایرلاین های دنیا را بشناسید

طبق آخرین نتایج World Airline Award، در میان خطوط هوایی پاکیزه، بالاترین رتبه متعلق به خط هوایی اوا (Eva air) است. ممکن است که شما تا به حال اسم این شرکت را نشنیده باشید ، این شرکت دومین خط هوایی بزرگ کشور تایوان است. رتبه دوم در این فهرست مربوط به سنگاپور ایرلاینز است و با کمی تعجب باید بگوییم که خط هوایی ANA مربوط به کشور ژاپن هم جایگاهی بهتر از جایگاه سوم در این لیست پیدا ننموده است.

اسکای ترکیش، سازمانی در تشکیلات World Airline Awards، برای تعیین کردن رتبه بندی اش نظرسنجی را به راه انداخته است، این نظرسنجی میان 8 میلیون مسافر از 245 خط هوایی مستقل بوده است. همچنین آنها برای لیست پاکیزه ترین هایشان از مسافرین درخواست نموده اند که پاکیزگی جایگاه ها، میزها، فرش ها، پنل های کابین و سرویس های بهداشتی را در هنگام پرواز ارزیابی نمایند.

در کمال تعجب، 10 خط هوایی برتر را آسیایی ها به تصرف خود درآورده اند، اما این امر اتفاقی نیست. ویروس سندروم تنفسی خاورمیانه خطوط هوایی را مجبور نموده است که پشتکار خود را دو چندان نمایند تا بتوانند خطرات این بیماری را در محل هایی که محتمل است این ویروس وجود داشته باشد، به حداقل برسانند.حتی اگر تمامی اقدامات لازم را برای پیشگیری انجام داده باشند، بیمار شدن مسافرین می تواند ضربه بسیار بزرگی به یک شرکت وارد کند.

خط هوایی برتر این لیست عبارتنداز:

10.هنگ کنگ ایرلاینز(Hong Kong Airlines)

9.کره ایرلاینز(Korean Air)

8.هینان ایرلاینز(Hainan Airlines)

7.ژاپن ایرلاینز(Japan Airlines)

6.گارودا اندونزی(Garuda Indonesia)

5.آسیانا ایرلاینز(Asiana Airlines)

4.کتی پسیفیک(Cathay Pacific)

3.ANAایرلاینز

2.سنگاپور ایرلاینز(سنگاپور Airlines)

1.اوا ایر(EVA Air)

منبع: الی گشت

به "تمیزترین ایرلاین های دنیا را بشناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمیزترین ایرلاین های دنیا را بشناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید