تشکیل جلسه شورای تامین اهواز با حضور معاون وزیر ورزش

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی به همراه تورگ معاون دادستان کل کشور و رئیس کمیته اخلاق صبح امروز دوشنبه وارد اهواز شدند.

تشکیل جلسه شورای تامین اهواز با حضور معاون وزیر ورزش

بنا بر اعلام معاون قهرمانی وزارت ورزش اولین جلسه آنالیز در محل استانداری با حضور نمایندگان شورای تأمین، دادستانی، فدراسیون فوتبال و نیروی انتظامی تشکیل شده است و به سرعت آنالیز علل و عوامل حوادث فینال جام حذفی شروع شده است.

قرار است این کارگروه با معرفی مسببان حواشی این بازی، برخورد قانونی و ورزشی لازم را با آنها توسط فدراسیون فوتبال داشته باشد.

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، فینال جام حذفی فوتبال باشگاهی کشور در حالی بامداد امروز با فزونی یک بر صفر پرسپولیس برابر داماش و قهرمانی این تیم به انتها رسید که با حواشی زیادی همراه بود.

قرار بود این دیدار از ساعت 21 در استادیوم اختصاصی باشگاه فولاد اهواز شروع گردد اما حضور پرتعداد تماشاگران پرسپولیس در استادیوم به گونه ای که جایی برای تماشاگران تیم حریف باقی نمانده بود، حواشی زیادی را موجب شد. به خاطر این موضوع تیم داماش ابتدا از حضور در زمین مسابقه امتناع کرد و در نهایت هم بازی با 2 ساعت و 20 دقیقه تاخیر شروع شد.

همچنین فتاحی رئیس سازمان لیگ از مسئولیت خود کنار گذاشته شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تشکیل جلسه شورای تامین اهواز با حضور معاون وزیر ورزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل جلسه شورای تامین اهواز با حضور معاون وزیر ورزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید