بعیدی نژاد: امکان شکایت از شرکت رویال میل را بررسی می کنیم

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، ایسنا نوشت: سفیر ایران در لندن گفت در صورت حل نشدن مشکل ارسال بسته های پستی از انگلیس به ایران ضمن بررسی امکان شکایت از شرکت رویال میل، از تمامی امکانات برای لغو این اقدام غیرقانونی استفاده می کنیم.

بعیدی نژاد: امکان شکایت از شرکت رویال میل را بررسی می کنیم

حمید بعیدی نژاد در صفحه توئیتر خود نوشت: در بُعد حقوقی، سفارت امکان شکایت از رویال میل نزد دادگاه محل و اتحادیه جهانی پست را بررسی کرده و در صورت طولانی شدن محدودیت ها، تلاش می کند راهی برای ارسال مراسلات هم وطنان به ایران پیدا کند. هم زمان یک کمپین یا فراخوان مردمی(Petition) برای لغو فوری این محدودیت هم می تواند مؤثر باشد.

وی ادامه داد: استفاده از خدمات پُست از ابتدایی ترین خدمات مدنی و حقوقی مردم است و این حق نباید به هیچ بهانه ای محدود شود. هنوز امیدواریم که مشکل جاری توقف خدمات پُست در بریتانیا برای ایران، در اثر پیگیری های جاری حل شود، در غیر این صورت از تمامی امکانات برای لغو این اقدام غیرقانونی استفاده می کنیم.

شرکت Royal Mail انگلیس پیش از این در بیانیه ای اعلام کرده بود که ارسال مراسلات و بسته ها به مقصد ایران را متوقف کرده است. در عین حال مقامات وزارت خارجه انگلیس و شرکت پست این کشور قول داده اند که با جدیت به دنبال اصلاح این تصمیم هستند.

2323

منبع: خبرآنلاین

به "بعیدی نژاد: امکان شکایت از شرکت رویال میل را بررسی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعیدی نژاد: امکان شکایت از شرکت رویال میل را بررسی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید