برگزاری نشست خبری ویژه انتخابات با اصحاب رسانه در فرمانداری ورامین

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، خبرنگاران/تهران فرماندار شهرستان ورامین گفت: هر کدام از مسئولین شهرستان که میخواهند در ستاد انتخاباتی کاندیدا و کننده فعلی این حوزه فعالیت کنند یا از سِمت خود استعفا بدهند یا از اداره خود 2 ماه مرخصی بگیرند.

برگزاری نشست خبری ویژه انتخابات با اصحاب رسانه در فرمانداری ورامین

حسین کاغذلو پیش از ظهر شنبه در نشست خبری ویژه انتخابات با اصحاب رسانه که در محل فرمانداری شهرستان ورامین برگزار شد، گفت: مهمترین رویداد سال جاری با یازدهمین مجلس شورای اسلامی و پنجمین مجلس خبرگان رهبری با دستور وزیر کشور راسا از فردا صبح شروع خواهد شد.

وی ادامه داد: هر کاندیدا 45 دقیقه زمان دارد ثبت نام خود را انجام بدهد، کلیه موارد انتخاباتی در حوزه انتخاباتی ورامین ، قرچک و پیشوا آماده شده است.

فرماندار شهرستان ورامین یادآور شد: کسی که امروز کننده فعلی است تا آن کسی که بخواهد تازه کاندیدا این دوره بشود برای مجموعه فرمانداری یکسان هستند و با کسی عهده اخوت نبسته ایم ، آن چیزی که برای ما مهم و حساس می باشد ، فصل الخطاب قانون است.

کاغذلو اظهار کرد: مجموعه فرمانداری و ستاد انتخابات با کلیه کاندیداها بی طرف است ، از فردا من فرماندار و کلیه مجموعه فرمانداری با کلیه کاندیداها بی طرف خواهیم بود و با کسی شوخی نداریم و موظف هستیم که قانون را انجام بدهیم.

وی ادامه داد: رای مردم حق الناس است و مجموعه فرمانداری امانت دار رای مردم می باشد ، هر کدام از مسئولین شهرستان که می خواهند در ستاد انتخاباتی کاندیدا و کننده فعلی این حوزه فعالیت کنند یا از سِمت خود استعفا بدهند یا 2 ماه مرخصی از اداره خود بگیرند.

فرماندار شهرستان ورامین در خاتمه سخنان خود خاطر نشان کرد: امیدواریم با اجرای قانون و امانت داری مردم بتوانیم برگ زرین دیگری در حوزه انتخاباتی ورامین، قرچک و پیشوا رقم بزنیم.

فعالیت ستاد حوزه انتخاباتی ورامین ، قرچک و پیشوا ، از 10 الی 16 آذرماه 98 از ساعت 8 صبح الی 6 عصر می باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری نشست خبری ویژه انتخابات با اصحاب رسانه در فرمانداری ورامین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نشست خبری ویژه انتخابات با اصحاب رسانه در فرمانداری ورامین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید