برگزاری مجمع عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین با حضور خسروی وفا

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، بیست و سومین مجمع عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برگزار گردید.

برگزاری مجمع عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین با حضور خسروی وفا

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ خاتون شرقی، بیست و سومین مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بعدازظهر امروز در محل آموزشگاه ملی المپیک و پارالمپیک برگزار گردید.

در این مجمع محمود خسروی وفا، رئیس کمیته ملی پارالمپیک، مهین فرهادی زاد معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان، کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته پارالمپیک، حمید علی صمیمی رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین، مهدی مستجاب الدعوه مسئول امور مجامع فدراسیون ها حضور داشتند.

در ابتدای این مجمع حمید علی صمیمی گفت: اوج رویدادهای ما در سال گذشته بازی های پاراآسیایی جاکارتا بود که از فدراسیون ما 10 رشته حضور داشتند و در نهایت کاروان ایران در رده سوم ایستاد. در حال حاضر هم برای کسب سهمیه پارالمپیک توکیو و موفقیت در این رویداد کوشش می کنیم.

در ادامه بازرس و حسابرس فدراسیون گزارش خود را ارائه دادند که مورد تأیید فدراسیون نهاده شد البته خزانه دار فدراسیون هم درباره بعضی مسائل عنوان شده توضیحات لازم را ارائه داد. همچنین تقویم فدراسیون نیز با رأی اعضای مجمع تصویب شد.

در این مجمع مقرر شد که رئیس فدراسیون درخصوص شرکت و زمین تحت مالکیت این فدراسیون تصمیم نهایی را بگیرد که این موضوع تصویب شد.

همچنین از روسای استان های ایلام، خراسان رضوی، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد تقدیر شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری مجمع عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین با حضور خسروی وفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مجمع عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین با حضور خسروی وفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید