بارش باران استان تهران را فرا می گیرد

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، تهران ـ خبرنگاران ـ بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران با تقویت سامانه بارشی از بعدازظهر امروز(یکشنبه) تا صبح چهارشنبه در سطح استان تهران بویژه بخش های شمالی بارش باران و برف و گاهی رگبار و رعد و برق پیش بینی می گردد.

بارش باران استان تهران را فرا می گیرد

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، اداره کل هواشناسی استان تهران روز یکشنبه در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد از بعدازظهر امروز تا صبح چهارشنبه ارتفاعات استان تهران همراه با بارش برف و مه گاهی با رگبار و رعد و برق موقتی خواهد بود.

این اداره کل اضافه نمود: همچنین در این مدت کاهش نسبی دما در استان تهران انتظار میرود ضمن اینکه در برخی ساعات چهارشنبه در بیشتر مناطق استان بخصوص نیمه جنوبی وزش باد شدید پیش بینی می گردد.

این اداره کل از شهروندان خواست با توجه به شدت بارش باران در مناطق شمال شهر، سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها از اطراق در حاشیه رودخانه ها خودداری نمایند.

اداره کل هواشناسی استان تهران خاطرنشان کرد: کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه به ترتیب (11 و 16)، (9 و 15) و (8 و 14) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

همچنین ورامین با 20 درجه و فیروزکوه با منفی 4 درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان طی 24 ساعت گذشته بوده اند.

1109//6139

منبع: ایرنا

به "بارش باران استان تهران را فرا می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش باران استان تهران را فرا می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید