اپل سرویس Apple News Plus را معرفی کرد

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، مراسم امشب اپل برگزار گردید و اولین سرویسی که در این مراسم شاهد بودیم، Apple News Plus است. این سرویس درواقع قرار است مجلات مختلف را به اپلیکیشن اپل نیوز بیاورد. در این سرویس جدید، تمرکز اپل روی مشاهده محتوای مجلات با بالاترین کیفیت و همچنین امنیت بالا است! اپل نیوز پلاس دارای بیش از 300 مجله از New Yorker گرفته تا مجلات دیگر مثل National Geographic و Vogue می گردد و اپل نیوز پلاس تنها جایی است که می توانید تمام این مجلات را به صورت همزمان داشته باشید. همچنین از روزنامه ها نیز فعلا The Wall Street Journal بزرگ ترین نامی است که در اپل نیوز پلاس حضور دارد.

اپل سرویس Apple News Plus را معرفی کرد

نحوه کار این سرویس نیز مثل سرویس های دیگری است که می شناسیم. یعنی مثل مثل اسپاتیفای یا نت فلیکس، باید هزینه ای ماهانه برای استفاده از این سرویس پرداخت کنید و پس از آن می توانید از تمام محتوای عرضه شده در اپل نیوز پلاس، بهره ببرید.

آنطور که اپل می گوید، اگر بخواهید به همه این مجلات مشترک شوید، سالانه حدود 8000 دلار برای شما هزینه دارد اما با اپل نیوز پلاس تنها باید ماهانه 9.99 دلار هزینه کنید که بسیار به صرفه تر است. استفاده خانوادگی از این سرویس نیز امکان پذیر است و به هزینه اضافه تری احتیاج ندارد. کانادا و آمریکا، اولین کشور هایی هستند که این سرویس در آن ها فعال می گردد و کاربران برای استفاده از اپل نیوز پلاس، باید iOS یا macOS دستگاه خود را به آخرین نسخه از سیستم عامل خود، بروزرسانی نمایند. اولین ماه استفاده از این سرویس رایگان خواهد بود و در پاییز آینده، قرار است کشورهای استرالیا و بریتانیا نز به این سرویس اضافه شوند.

نمایش مجلات در اپل نیوز پلاس روی صحنه، نشان می داد که عکس روی جلد این مجلات متحرک است و محتوای موجود نیز به شکل جذابی نمایش داده می شد. اپل کوشش نموده تا بتواند بهترین تجربه خواندن مجلات رو دستگاه های موبایلی را بسازد و این دقیقا هدف اصلی اپل و استیو جابز در سال 2010 و در زمان معرفی اولین آیپد بود. حالا به نظر می رسد پس از 9 سال اپل بار دیگر می خواهد دنیای مجلات را منقلب کند و این بار این کار را با اپل نیوز پلاس انجام خواهد داد. اپل همچنین روی امنیت این سرویس نیز تاکید نمود و گفت که نه اپل و نه هیچ انتشارات دیگری، قرار نیست ببینند که شما چه مجلاتی می خوانید و سپس از این اطلاعات برای تبلیغات استفاده نمایند. به طور خلاصه، هیچ کس نمی داند چه مجلاتی می خوانید و به این ترتیب، هیچ تبلیغ مرتبطی نیز در سطح اینترنت مشاهده نخواهید کرد (یا حداقل اگر ببینید، تقصیر اپل نیوز پلاس نیست!).

منبع: TheVerge

منبع: دیجیکالا مگ

به "اپل سرویس Apple News Plus را معرفی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل سرویس Apple News Plus را معرفی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید