اولگنار سولسشایر: در بازی مقابل ولوز باید شکیبا باشیم، جیمز همان بازیکنی است که می خواستیم

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، اولگنار سولسشایر به موفقیت تیمش در هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس امیدوار است.

اولگنار سولسشایر: در بازی مقابل ولوز باید شکیبا باشیم، جیمز همان بازیکنی است که می خواستیم

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ولورهمپتون در هفته دوم رقابت های لیگ برتر انگلیس نسبت به موفقیت شیاطین سرخ ابراز امیدواری کرد.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در این باره گفت: بازی هفته اول از لحاظ شرایط جسمانی خیلی با بازی های قبلی تفاوت داشت. اینکه در بازی اخیر نسبت به بازی های قبلی چقدر بیشتر دویدیم، امیدوارنماینده است. ما انرژی لازم را داریم. هنوز در ابتدای فصل قرار داریم و در حال کار کردن روی آمادگی جسمانی بازیکنان هستیم. بازیکنان هر روز این شانس را دارند تا اثبات نمایند عضوی از این آینده هیجان انگیز خواهند بود. برای عضویت در این باشگاه، باید تمام توان خود را به کار بگیرید.

وی در ادامه اضافه کرد: رویکرد تمامی بازیکنان در این فصل همان چیزی بوده است که می خواستیم. احتمالاً این امیدبخش ترین قسمت کار برای من بوده است. مربی انتظار دارد بازیکنان با انرژی و تمرکز بالا به تیم ملحق شوند. تمام بازیکنان وقتی به اینجا آمدند، آماده بودند پس ما قادر بودیم در سطح بالایی کارمان را شروع کنیم. حالا که فصل شروع شده است، تیمی انتخاب می گردد و بعضی بازیکنان بیرون می مانند، اما واکنش آنهایی که مقابل چلسی بازی نکردند هم خیلی خوب بود و بنابراین هفته ای رقابتی را پشت سر گذاشتیم.

سولسشایر همچنین خاطر نشان کرد: پس از حرف زدن با دنیل جیمز متوجه شدم که گلزنی در بازی با چلسی ارزش بالایی برایش داشته است. او از زمان ورودش به همه ثابت کرد از آن دست بازیکنانی است که می خواهیم. او بسیار سختکوش است و به نظرم استانداردها برای تیم را مشخص کرد. جیمز در اولین تمرینش، استارتی 50 یاردی داشت، توپ را پس گرفت، آن را به هم تیمی اش سپرد، به جلو دوید، توپ برگشت داده شد، دوباره به توپ رسید و ظرف 10 ثانیه گلزنی کرد. همه می گفتند، بله، این همان کسی است که ما می خواستیم!

سرمربی شیاطین سرخ با اشاره به وضعیت حریف فردای تیمش بیان نمود: ولوز در فصل گذشته دو بازی سخت برای ما رقم زد. آنها عقب می نشینند و نزدیک به دروازه خودشان دفاع می نمایند. در هم شکستن خطوط دفاعی این تیم آسان نیست و در ضمنًً در ضدحملات تبحر دارند. این تیم از وجود دو نفر از سریع ترین مهاجمان لیگ یعنی ژوتا و خیمنس نیز بهره می برد. این دو نفر همواره می توانند برای حریفان دردسرساز باشند؛ به ویژه با توانایی بازیسازی موتینیو، نوس و کوادی در پشت سر.

وی در خاتمه یادآور شد: فصل گذشته لحظات بدی را در خانه ولوز سپری کردیم، اما می دانیم باید پیشرفت کنیم. البته الان بهتر شده ایم. باید فرصت طلب باشیم، چون می دانیم فرصت زیادی برای ضدحملات نصیب مان نخواهد شد. قرار است کار با توپ خوبی داشته باشیم، شکیبا باشیم و خط دفاع حریف را باز کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اولگنار سولسشایر: در بازی مقابل ولوز باید شکیبا باشیم، جیمز همان بازیکنی است که می خواستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولگنار سولسشایر: در بازی مقابل ولوز باید شکیبا باشیم، جیمز همان بازیکنی است که می خواستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید