اعتراض گودرزی به قرعه مسابقات و انصراف از ملی پوش شدن

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، علیرضا گودرزی در اعتراض به قرعه وزن 97 کیلوگرم از شرکت در مسابقه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد انصراف داد.

اعتراض گودرزی به قرعه مسابقات و انصراف از ملی پوش شدن

به گزارش ، به دنبال قرعه کشی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در وزن 97 کیلو گرم علیرضا گودرزی مدعی پوشیدن دوبنده تیم ملی با انتشار پیغامی از حضور در این مسابقات انصراف داد.

گودرزی با این پیغام از حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد انصراف داد: از همه دوستان که مرا حمایت کردند و مربی خودم اکبر فلاح که می خواستم بخاطر وجودش این کشتی را بگیرم تشکر می کنم و دست همه شما را می بوسم، من به سر وزن رسیدم، اما تصمیم گرفتم دیگر برای تیم ملی کشتی نگیرم با اینکه در آماده ترین دوران زندگی ورزشی ام بودم.

گفتنی است قرعه کشی وزن 97 کیلو گرم به گونه ای بود که گودرزی باید ابتدا در دور نخست با علی شعبانی رقابت می کرد و پس از آن مقابل حامد طالبی زرین کمر به میدان می رفت و در صورت پیروزی مقابل این 2 کشتی گیر در دیدار پایانی رضا یزدانی را مقابل خود می دید. گودرزی نسبت به این قرعه و اینکه چرا یزدانی فقط باید یک کشتی بگیرد اعتراض داشت و قید تیم ملی را زد.

مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در 5 وزن با حضور کشتی گیران مطرح کشور در اوزان 65، 74، 86، 97 و 125 کیلوگرم، از ساعت 11 تا 15 امروز (آدینه) برگزار خواهد شد و تماشای آن برای عموم مردم رایگان است و بلیط فروشی انجام نمی گردد.

اسامی نفرات دارای مجوز برای شرکت در این مسابقات به توضیح زیر است:

65 کیلوگرم: پیمان بیابانی (تهران) امیرمحمد یزدانی (مازندران) مرتضی قیاسی (لرستان) ایمان صادقی (مازندران)

74 کیلوگرم: مصطفی حسین خانی (تهران) رضا افضلی (کرمانشاه) محمد نخودی (مازندران) سید احمد محمدی (مازندران) حامد رشیدی (اصفهان)

86 کیلوگرم: حسن یزدانی (مازندران) کامران قاسم پور (مازندران)

97 کیلوگرم: رضا یزدانی - حامد طالبی زرین کمر (مازندران) علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) علی شعبانی (مازندران)

125 کیلوگرم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) کمیل قاسمی (مازندران) یداله محبی (کرمانشاه)

کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص نتایج این رقابت ها بیان کرد: کسب مقام اول توسط هرکدام از کشتی گیران در این مسابقات به منزله انتخاب نهایی ایشان جهت حضور در مسابقات دنیای نمی باشد و با توجه به شرایط تمرینی و انضباطی در اردو و تورنمنت های پیش رو اسامی نفرات نهایی در 16 شهریورماه اعلام خواهد شد.

رقابت های کشتی قهرمانی دنیا و گزینشی المپیک روز های 23 تا 31 شهریورماه در شهر نورسلطان کشور قزاقستان برگزار می گردد و 108 کشتی گیر (آزاد، فرنگی، زنان) در 6 وزن المپیکی مجوز حضور در المپیک 2020 توکیو را بدست می آورند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اعتراض گودرزی به قرعه مسابقات و انصراف از ملی پوش شدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض گودرزی به قرعه مسابقات و انصراف از ملی پوش شدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید