استاندار گیلان معرفی گردید

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، فرشته رضایی- رشت-خبرنگار: وزیر کشور برای تودیع و معارفه استانداران سابق و جدید گیلان روز گذشته وارد رشت شد.

استاندار گیلان معرفی گردید

عبدالرضا رحمانی فضلی در سالن همایش های استانداری گیلان، ارسلان زارع را به عنوان استاندار جدید معرفی و از زحمات مصطفی سالاری استاندار قبلی قدردانی کرد. وزیر کشور در این مراسم با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: امسال باید انتخابات را با مشارکت حداکثری در فضایی کاملا امن، با آرامش و به صورت قانونی به گونه ای برگزار کنیم که دشمنان در تحلیل های خود بازنگری نمایند. یقین داریم که انتخابات امن و قانونی، منجر به مشارکت حداکثری می گردد و پیوند و اعتماد بین مردم و حاکمیت را تحکیم می نماید.

وی اعلام کرد: همه مقدمات برای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات فراهم شده و هماهنگی های لازم با همه دستگاه ها از جمله شورای نگهبان و دستگاه های امنیتی و تبلیغی نیز اجرا شده است. در مورد نحوه برگزاری انتخابات و موضوع الکترونیکی شدن آن هماهنگی های لازم صورت گرفته است. امسال احراز هویت ها به صورت 100 درصد الکترونیکی انجام می گردد که گام بسیار بزرگی است.

زارع استاندار جدید گیلان هم اظهار کرد: 2 اسفند امسال شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم در فضایی امن و قانونمند خواهیم بود. وی اضافه کرد: به سبب وحدت و همدلی و کوشش های اجرا شده در طول عمر دولت تدبیر و امید، اقدامات ارزنده ای برای مردم کشور صورت گرفته است.

این مقام مسئول ادامه داد: با هماهنگی، انسجام، همکاری و همراهی همه مردم و مسئولان، همچنین کوشش و پیگیری های مستمر برای تحقق برنامه ها و اهداف دولت تدبیر و امید گام برمی داریم و در راستای برنامه های توسعه استان با رویکرد مالی و اشتغال زایی، از همه ظرفیت های استان اعم از انسانی و مواهب طبیعی در بخش های کشاورزی، صنعتی، تجارت، بازرگانی، گردشگری و خدمات بهره می گیریم.

زارع توضیح داد: گیلان ظرفیت های زیادی دارد که مهم ترین آن ظرفیت انسانی، اجتماعی و فرهنگی است. امیدافزایی، افزایش نشاط اجتماعی و تحقق برنامه ها و اهداف دولت در استان در دستور کار خواهد بود. وی با اشاره به لزوم تکمیل پروژه آزادراه منجیل و اتصال راه آهن به بنادر انزلی، کاسپین و آستارا در راستای تکمیل کریدور شمال به جنوب برای توسعه همه جانبه استان گفت: کوشش می گردد تا اصل شایسته سالاری و مشی اعتدال رئیس جمهوری را در استفاده از منابع انسانی کارآمد، متدین، متخصص و مبتنی بر اندیشه های دولت مد نظر قرار دهیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "استاندار گیلان معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استاندار گیلان معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید