آیفون های بعدی احتمالا آیفون 11 و آیفون 11 پرو نام خواهند گرفت

به گزارش وبلاگ خاتون شرقی، هرچه به میانه های ماه سپتامبر و معرفی آیفون های جدید نزدیک تر می شویم، اطلاعات بیشتری از این گوشی ها لو می رود. حالا به تازگی در جدیدترین شایعات، نام این آیفون ها لو رفته که احتمالا آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس نام خواهند گرفت.

آیفون های بعدی احتمالا آیفون 11 و آیفون 11 پرو نام خواهند گرفت

پیش از این از منابع خبری دیگر هم شنیده بودیم که قرار است اپل از پسوند پرو برای آیفون های بعدی استفاده کند. امروز هم یک شرکت سازنده قاب های محافظ به نام ESR نیز این موضوع را تایید نموده است که سه آیفون بعدی، آیفون 11، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس نام دارند.

تصویر زیر که به نوعی اسناد ESR به حساب می آید، اولین بار توسط وب سایت iPhonesoft.fr پیدا شد. در تصویر زیر شاهد محصولات جدید ESR برای آیفون های سال جاری هستیم که شامل قاب های چرمی و محافظ نمایشگر می گردد. نام آیفونی که این ها برای آن ساخته شده نیز آیفون 11 ثبت شده است.

به نقل از این لیست، آیفون 11 همان محصولی است که قرار است جایگزین آیفون XR گردد. این گوشی قرار است همچنان همان نمایشگر 6.1 اینچی LCD را به همراه داشته باشد و در بخش پشتی آن، شاهد دو دوربین خواهیم بود.

آیفون 11 پرو نام محصولی است که جایگزین آیفون XS می گردد. انتظار داریم در بخش پشتی این گوشی نیز باکسی مربعی شکل برای ماژول دوربین ها قرار گرفته باشد و شاهد سه دوربین در این بخش باشیم. همچنین در نهایت آیفون 11 پرو مکس هم جایگزین آیفون XS مکس خواهد شد که همان نمایشگر 6.5 اینچی OLED را دارد و این گوشی هم دارای سه دوربین در بخش پشتی خواهد بود.

سازندگان لوازم جانبی، باید روی موثق ترین اطلاعاتی که پیش از معرفی آیفون جدید به دستشان می رسد، سرمایه گذاری نمایند تا بتوانند محصولات خود را همزمان با آیفون های جدید عرضه نمایند. تا به حال محصولاتی که این شرکت ها بر اساس شاسی های لو رفته از نقشه های شماتیک آیفون جدید ساخته اند را دیده ایم و حالا به نظر می رسد این شرکت ها نسبت به نام آیفون 11 پرو هم اطمینان دارند که از همین حالا از آن استفاده می نمایند. اما خب از قلم نیاندازید این اطمینان صد درصدی نیست و ممکن است در روز معرفی آیفون ها، سورپرایز شویم اما فعلا می توانیم آن ها را با این نام ها بشناسیم.

یک سالی که می توانیم مثال بیاوریم که شرکت های سازنده قاب های محافظ در زمینه نام آیفون اشتباه کردند، سالی بود که آیفون X به بازار عرضه شد. در آن موقع نیز شاهد انواع و اقسام قاب های محافظ برای آیفون X بودیم که روی بسته بندی آن ها، نام آیفون 8 دیده می شد اما در نهایت آیفون پرچمدار آن سال، با نام آیفون X معرفی گردید. اما بعید است سال جاری هم شاهد چنین تغییر بزرگی در نامگذاری آیفون باشیم.

در هر صورت، انتظار می رود که در میانه های ماه سپتامبر، شاهد مراسم معرفی آیفون 2019 باشیم. تا به حال تنها حدسی که درباره زمان برگزاری مراسم زده شده، تاریخ 10 سپتامبر است. زمان عرضه نیز پیش بینی می گردد ده روز بعد از آن باشد. شما درباره آیفون های سال جاری چه فکر می کنید؟

منبع: 9To5Mac

منبع: دیجیکالا مگ

به "آیفون های بعدی احتمالا آیفون 11 و آیفون 11 پرو نام خواهند گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیفون های بعدی احتمالا آیفون 11 و آیفون 11 پرو نام خواهند گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید